İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Mutsuz bir anneyim

Merhaba ben 33 yaşında 8 yıllık evli 2 çocuk annesi bi kadınım. Kendimi mutsuz hissediyorum. Kendimi devamlı şikayet ederken buluyorum. Eşim bencil, ilgisiz bir adam. Evin ve çocukların yükünü hiç almıyor üzerimden. Kızım 1 yaşında çok iştahsız. Yemek yemiyor, gece uyumuyor, kimselere gitmiyor. Hep yakamda. Oğlum 7 yaşında, ilkokula başladı dersini yapmıyor, yemek yemiyor, ona da sürekli hadi demekten çok yoruldum. Hayat bana zor geliyor her şeyim var ama hep bir şey eksik. Destek almayı çok istiyorum ama maddi durumumuz buna el vermiyor ne yapabilirim ne olur bana bi yol gösterin.
Tarih : 11.04.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, her şeyden önce kendinize vakit ayırmayı ve kendinizi sevmeyi unutmayın, bir şeyleri iyileştirmenin en güzel yolu budur. Evliliğinizle ilgili sorunları çözmek istiyorsanız da bundan vazgeçmeyin, ilk zamanlardaki heyecanı ve sevgiyi canlı tutmaya çalışın ve sevginizi ona gösterin. Evliliğiniz için elinden geleni yaptığınız halde, evliliğinizin mutluluğunu kaybettiğini ve kendi başınıza bunu başaramayacağınızı düşünüyorsanız da terapiste başvurmaktan çekinmeyin.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi