İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Mutsuzum

Hayattan hiç keyif alamıyorum ne yapacağımı bilmiyorum bütün gün televizyon ya da saçma sapan şeylerle uğraşıyorum, çalışıyorum ama kalıcı bir işim bile yok, iş için bile kaygılanmiyorum , hiç bir şeyi umursamıyorum, kendime hiç güvenim yok, ne yapabilirim acaba?
Tarih : 25.04.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Günlük ufak da olsa bir hedef belirlemeye çalışın. Bu bir ev işi de olabilir, bir kitap da olabilir. Ama önce ufak, günlük bir hedef, amaç belirleyebilirseniz. Size yardımcı olabilmek için daha çok detaya ihtiyacımız olabilir. Bu sürecin başlama tarihi, tetikleyen etkenleri gibi. Sorunu anlayıp çözmenize yardımcı olmak için, hayattan tekrar keyif almanıza yardım etmek için bizlere ulaşabilirsiniz.

Psikolog

Şebnem Akı Karaoğlu

Merhaba, aslında bir benlik sorunu yaşıyorsunuz. Sanırım henüz 20 li yaşlardasınız. Bu konuda bir bilgi vermemişsiniz. Kendinize ve yaşamınıza yönelik olumlu sorgulamalarla yeni bir yaşam planı oluşturabilirsiniz. Bir yaşam planı oluşturmak size heyecan verecek ve harekete geçirecektir. Dilerseniz bu konuda size destek verebilirim.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi