İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Nasıl davranmalıyım

İyi günler lütfen sorumu yanıtlayın çıldırmak üzereyim. Benim 12 yaşında oğlum var geçen gün bizim yatakta uyuya kaldı. Onu uyandırıp yerine yatırmak isterken şortunun belini çok sıktığını gördüm ve oğlum şortunu değiştirelim dedim uyuyordu beni anlamadı sanırım tam şortunu tutup indirirken uykunun arasında dayı dayı diye birden uyandı ve o derin uyuyan çocuğun birden uykusu açıldı şok oldum 23 yaşında kardeşim var ve yakın oturuyoruz o günden beri uykularım kaçıyor acaba çocuğumu karşıma alıp onu korkutmadan sorsam mı yoksa bir pedagog eşliğinde mi sorsam delireceğim kaç gündür bundan başka bir şey düşünemez oldum ne olur bana acil dönüş yapın lütfen.
Tarih : 05.10.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Duygu Güner

Merhabalar sevgili danışan, çocuğunuzun bir problemi varsa size açılmakta zorlanabilir, korkabilir. Bu nedenle en doğru yaklaşım bir psikolog eşliğinde ona yaklaşmanız olacaktır.

Kullanıcı Yorumları

Anonim Kullanıcı
13.10.2020
Çok teşekkür ederim bir an önce psikoloğa götüreceğim.

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi