İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Ne durumdayım?

Her gün mutsuzum bu dönemlik bir durum değil ben her zaman böyleyim. Kalbim de ve göğüs tarafında her zaman başıma kötü bir şey gelmiş gibi bir daralma var ama ortada bir durum yok. Her güne bugün nasıl geçecek telaşıyla uyanıyorum bugün ne yapsam da kendi kendime kalmasam diye düşünüyorum. Uzun saatler uyuyorum günüm böyle tükensin diye. Hafta sonlarını hiç sevmiyorum içimi karartıyor. Geleceğe dair umudum yok. Sürekli ne yapacağımı düşünüyorum bir mucize olsun istiyorum beni hayata bağlayan. 24 yaşındayım hem ne ara 24 oldum çocukluğum bitti düşüncesindeyim. Sürekli bak 24 yaşındasın hayatı izliyorsun hayat devam ediyor böyle üzülerek geçirme diyorum hem de adeta ölümü bekliyorum. Yanlış anlamayın ama ben öğüt teselli beklemiyorum. Çözüm arıyorum, sebep arıyorum.
Tarih : 03.10.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, yaşadığınız bu durum için bir uzmandan destek almanızı öneririm. Tedavide bunlar üzerine çalışarak bununla başa çıkabilirsiniz. Dilerseniz randevu oluşturup birlikte çalışabiliriz. Sevgilerle

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi