İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Nişanlımla olan 2 yıllım yorgunluğumuz var

Eski ilişkimden kaynaklı yeni erkek arkadaşımı yordum hatta eski erkek arkadaşımla birkaç defa iletişime girdim ve bu da yeni erkek arkadaşım tarafından öğrenildi. İletişime sevgiden geçmemiştim sanırım hırsımdan ya da bilmiyorum neden ama çok pişman oldum zamanla bana karşı doldu ve kötü davranmaya başladı ben suçlulukla alttan aldıkça olaylar bu sefer suçluluğum sebebiyle kırgınlığımı kendim çözmeme dönüştü. Yaklaşık 2 hafta önce nişanlandık fakat hala aşılmayan problemler olduğu için sürekli ayrılık patlamaları yaşıyoruz. Ben de ona bu süreçte bağlı değil bağımlı oldum sanırım o olmadığında öfke krizleri yaşıyorum benden ayrılmaya çalıştığı zaman yalvaracak kadar düşüyorum kendimden ve ilişkimden memnun değilim. Ayrılmak istemiyorum ama ilişkimi de kendimi de düzeltmek istiyorum
Tarih : 12.04.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, devam ettirdiğiniz ilişkiye gerçekten onu sevdiğiniz için mi yoksa karşınızdaki kişiye sahip olduğunuz ya da sırf yalnız kalmamak için mi devam ettiriyorsunuz bu ayrım çok önemlidir. Eğer sevdiğiniz için değilse bunun cevabı düşük özgüvenli olmanız olabilir. Sizin için belki de olacakların arasından en doğru kişi o olmayabilir. Daha sonra pişmanlık duymamak için bu ilişkinizi sürdürmek istiyor olabilirsiniz. Bazen cesaretli olmak ve mutsuz olduğunuz durumları hayatınızdan çıkarmak, hayatın size getireceği yeni olanakları görmenizi sağlar.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi