İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Oğlumun sorunu

Merhaba 6 yaşında oğlumun korkuları var. Kapıda kalmaktan zile bastığında kapımızın önünde oynarken otomatiğe basmış kapı açılmamış feryat figan ağladı. Okul fobisi vardı geçen sene okula gitmedi ben 1 yıl boyunca bekledim sen beni okula bırakacaksın, unutacaksın almayı gibi. Bu yıl aştık okuluna gidiyor artık ama seneye 1.sınıf nasıl olur bilmem. Aşılır mı ama hep bir yerde kalacağım sanıyor, kapı açılmıyor deyip binayı inletmesi nasıl aşabilirim. Bunu şimdiden teşekkür ederim
Tarih : 01.06.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, oğlunuz bebekliğinin nasıl geçtiği daha iyi anlayabilseydim, konuyla alakalı yardımcı olmaya çalışırdım. Fakat oğlunuz terkedilmekten korkuyor veya kapalı alandan da korkuyor olabilir. Tam öyküsünü bilmediğim için yorum yapamıyorum. Dilerseniz uzman bir psikologla görüşmenizi tavsiye ederim.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi