İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Okb ile nasıl basa cikabilirim

Takıntılarım artık yaşamamı çok zorlaştırdı. Kirlenicem korkusuyla lavaboya bile gidemiyorum. Küçük bebegim var süt verdiğim için ilaç kullanmak istemiyorum. Evde uygulayabileceğim bir yöntem var mi
Tarih : 26.04.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Eren Artun Ergül

Merhabalar. 9 yıllık mesleki hayatımda yaşamış olduğunuz sorunla mücadele eden pek çok danışanım oldu ve başlangıçta bu durumun düzeleceğine inanmazken iyilik haline ulaştıkça kendilerini başarı hissi ve mutluluğa bıraktılar. Demek istediğim obsesif kompulsif bozukluk tedavi edilebilir bir rahatsızlıktır ve pek çok bilimsel teknikle çözüme ulaşabilmektedir. Ev içinde rahatlıkla uygulayabileceğiniz ve kesin sonuçlar getirecek size uygun bir plan ile bu sorundan kurtulabilirsiniz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağımı belirtir iyi günler dilerim.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi