İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Okb ve depresyon belirtileri veriyorum

Merhaba, birden bire aklımdan örnek veriyorum tüm merdivenlere dokunmazsam kötü şeylerin olacağını söyleyen bir iç sesimin duyusunu alıyorum. Bu 10 yıldır falan var. Evden çıkarken, apartman girişindeki tüm boyalı duvarlara dokunup çıkıyorum yapmadığım takdirde yapmam için sürekli dürtü alıyorum. Son zamanlarda bunlar hala aynı seyrederken hayattan hiçbir zevk alamıyorum. Ailesel sorunlar yaşıyorum. Ailesel sorunlarım öyle büyük sorunlar değil ama çok kafama takıyorum. Onların her hareketini sürekli anneme babama bakıyorum. Suratlarına kavga etmişler mi tartışmışlar mı diye. Artık çok bunaldım ne yapmalıyım?
Tarih : 14.05.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, yaşadığınız uzun süreli obsesif bir davranış olduğunu görüyorum. Ailenizle ilgili düşüncelerinizde başka bir obsesif düşünceniz olabileceğini düşünüyorum. Bununla birlikte, başka obsesyonlar geliştirmeyi önlemek ve bu davranışlarınızdan kurtulmak için psikologlarımızdan randevu almanızı tavsiye ederim.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi