İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Ölmek istiyorum

Ölmek istiyorum çünkü babam için örnmli değilim, annemin her şeyi üstlenmesini görmek beni üzüyor. Ve her gün farklı duygular yasamak, sabah ağlarken akşam çok neşeli olmak beni yoruyor. Yasama amacı denen bir şey varsa sanırım amacımı kaybettim. Hiç bir şeyi önemseyemiyorum. Sorumluluklarımı yapmamak, risk almamak, sevilmemek , sevmemek bunları yapmak istemiyorum bu nedenle ölmek istiyorum. Neden insanın kendisini öldürmesi bir hata bir suç? Neyin neye suçu , dünyada bir sürü Katil dolaşırken Neden doktorlar onları anlamaya calısmazken kendini öldüren birine acır? Ölmek istemek kötü bir şey mi söyler misiniz
Tarih : 24.08.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Siz değerlisiniz ve yaşamınız değerli. Şınan geçirdiğiniz zor zamandan dolayı daha karamsar duygular yoğun olsa da, sizin değerli biri olduğunu değiştirmez sadece sizin tekrar bunu fark etmeye ihtiyacınız var. Bunun için tekrar hedef amaç belirlemek ve hayattan tekrar keyif almak için arım atmak çok önemli. Bu dönemde bizlerle veya başka bir profesyonel dahi olsa destek almalısınız, yalnız değilsiniz!

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi