İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Panik atak benzeri birşey yaşıyorum

Merhaba , haftada 3 4 kez tekrar etmeye baslayan bi durumla karsi karsiyayim. Uyuyamiyorum. Gündüzleri nadir , geceleri daha sık oluyor. Özellikle uykuya dalarken heyecan benzeri bi hisle beraber kalp atisim hizlaniyor ve o an korkup bacaklarimda ve kollarimsa istemsiz çırpınmalar oluyor. Kalp doktoruma gittim ve kalbinde bi sorun yok psikolojik bi sorunun olabilir mi dedi. Sokağa çıkmaya korkuyorum. Hic korkmadigim seylerden korkmaya basladim. Ornegin onumden kedi gecse sicriyorum ve kalbim cok hizli atiyor. Boyle yasamak cok zor . Lutfen bana yol gosterin
Tarih : 08.07.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Burada ilk olarak bizlerle görüşebiliriz, sorununuzu çözebilmek için size uygun bir çalışma yapılabilir. Sadece terapiyle çözülebilirse bu şekilde devam edilir. Ama gerekirse terapiye devam edip Psikiyatriye gitmenize önerebiliriz. Bunu görüşmemizden sonra karar verebiliriz ancak.

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Daha önce korku durumun tekrar etti mi ve ne zamandır bu durumu yaşıyorsun ve ailen ile tartışmaların oluyor mu önemli olan terapinin iyi ilerlemesi açısından randevu alırsanız sevinirim.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi