İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Psikolojik destek almalı mıyım?

İnsanların ne dediğinden, ne yaptığından çok etkileniyorum. Halimden anlayan, yakınımda kimse yok. Ailem ile kültürel farklılıklarımız var. İletişim kuramıyoruz, her dediğimi yanlışa çekiyorlar beni sevmiyorlar. Okuldaki, yurttaki hemen herkesle iyi anlaşan ben ailemi anlayamıyorum. Kendimi buraya ait hissetmiyorum, bağırarak ağlamak istiyorum yoruldum bu hayattan. Ailem parayı benden daha çok seviyor şu an işim olsa belki beni de severler işim olmadığı için çok stresliyim. Onca yıl boşuna okudum. Başarılı bir öğrenci olup fen lisesi ardından diyetisyenlik okumak beklentilerini yükseltti sanırım. Evde her gün kavga ediliyor, sussam olmuyor susmasam içime dert oluyor. Yeni bir iş, yeni bir hayat imkansız, görünen hayalim oldular. İntihar günah olmasa kendimi kesip kurtulmayı çok isterdim.
Tarih : 01.10.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, bir uzmandan destek almanızı öneririm. Böylelikle bu gibi problemlerin üstesinden gelebilirsin.

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Siz değerlisiniz, yaşamınız değerli öncelikle bundam şüpheniz olmasın. Sizin en çok sevdikleriniz bile sizi sevdiği düşüncesi kendinize olan değeri azaltmasına izin vermeyin. Burada en kısa sürede bizlerde görüşmenizi tavsiye ederim. Daha çok detay öğrenip, kendinize olan özgüveni artırmak, farklı yöntemlerle ailenizle olan iletişimi düzeltmek için size yardımcı olabiliriz.

Psikolog

Duygu Güner

Merhaba sevgili danışan, en yakın zamanda randevu almanızı öneririm. Acil bir şekilde psikolojik destek almaya başlamanız gerekiyor.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi