İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Sevdigim adam oglumuzu kabullenemiyor babası gibi hissetmiyor

Kendinden olduğundan emin testte yapıldı. 7 yaşında abilik yapıyordu, resmen şuan küsüz gerçi ama normalde de öyle ketum biri insan evladını merak etmez mi kendini avutacak bir şey düşünüyor. Babası gibi bakamıyor. 2 çocuklu ve evli şuan korkusunu yendiremiyorum testi bile 5 yıl sonra yaptık zorlanıyorum ama yeter kabullensin fark etsin istiyorum. Bana değer veriyor ama çocuğu kabullenemiyor anlamıyorum yardımcı olur musunuz? Nasıl davranmam gerekiyor?
Tarih : 20.06.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, eşiniz hiç çocuğunuzla beraber vakit geçirmeyi denedi mi, böyle bir şeye olanak tanıdınız mı? Yoksa çocuğunuza hep siz mi bakıp, yanında oldunuz? eşinizin çocuğunuzla beraber ayrı vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. Eşiniz bu durumu istemese bile onu bu duruma mecbur bırakmış gibi de davranabilirsiniz. Onların beraber yalnız başlarına vakit geçirmeleri, hem eşinizin sorumluluk almasını sağlayacak hem de aralarında duygusal bağın gelişmesine olanak tanıyacaktır.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi