İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Sevdiğim biriyle buluşacağım ama midem bulanıyor

12 senedir tanışık olduğum uzun süredir sevdiğim biriyle buluşmak istiyorum. Yaklaşık 4 senedir görüşmüyoruz dün akşam ben tam onu düşünürken (sanki düşündüğümü hissetmiş gibi) mesaj yazdı, biraz konuştuk. Yarın buluşacağız ama bu gün sabahtan beri arada bir midem bulanıyor aynı şekilde ellerim, ayaklarım, karıncalanıyor ve bir anda halsizlik çöküyor. Başım dönüyor ve nedensiz yere kendimi duygusal olarak berbat hissediyorum. Ara sıra ağzım kuruyor. Semptomların ne zaman gelip gideceği belli olmuyor ama 2 saat civarı sürüyor. Balkona çıkıyorum temiz hava alıyorum 15 dakika rahatlıyorum ardından tekrardan başlıyor. Ayrıca mide bulantısı çok şiddetli oluyor. Papatya çayı zencefil çayı vb. şeyleri denedim, istifra ettim ama 15 dakika sonra yine midem bulanıyor daha önce böyle bir durumu çok fazla yaşamadım. Şimdiden teşekkür ediyorum
Tarih : 06.05.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, yaşadığınız durum psikolojik olarak ortaya çıkan mide bulantısıdır. Bunun en önemli nedeni, duygularınızı net bir şekilde ifade edemiyor oluşunuz olabilir. Duygularınızı ifade edemediğinizi için vücudunuz geriliyor ve bunu tepki olarak mide bulantısı şeklinde gösteriyor olabilir. Eğer uzun zamandır devam eden mide bulantılarınız varsa ve hayatınızda her alanında stresli yaşıyorsanız uzman bir psikologdan destek almanızı tavsiye ederim.

Kullanıcı Yorumları

Anonim Kullanıcı
07.05.2021
Bu gün biraz daha iyiyim, biraz daha durumu kontrol etmeyi başardım gibi ilgilendiğiniz için teşekkür ederim.

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi