İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Sevgilim bana kötü davranıyor ve aldatıyor

5 yıllık ilişkimde kendisine tamamen bağlandığım sevgilimin yatağında küpe buldum. Telefonlarda şüpheli durumlarını yakaladım. Eski kız arkadaşıyla konuştuğunu gördüm. Onsuz yapamıyorum, bana küfür hakaret etmesine rağmen ayrılıp tekrar dönen kendisi oluyor. Beni cinsel obje gibi görüp saygısızlık ediyor ama ondan kopamıyorum, bu kadar kötü muameleye rağmen.
Tarih : 11.05.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, aldatıldığınız zaman o ilişkiye devam edip, etmemeniz sizin elinizde o yüzden bu süreci iyi düşünüp, ilişkiniz hakkında düşünmeniz gerekir. İlişki sevgi ve güven üzerine kurulur. Yaşadığınız ilişki bundan çok uzaksa devam etme isteğinizi tekrardan değerlendirmenizi öneririm. Aldatma durumu tekrarlanabilir o yüzden öncelik olarak kendi mutluluğunuzu düşünmeniz ve bu ilişkiye devam ederseniz nasıl bir ilişkiye tekrardan başlayacağınızı düşünmeniz en sağlıklı davranış olacaktır.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi