İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Sevgilimle aramdaki sorun

Sevgilimle aynı iş yerinde çalışmaktayız. Onu merak ettiğim gibi gün içerisinde onun yaptığı işleri de merak ediyorum. Gün içerisinde konuştuğu kişileri de kişilerle neler konuştuğunu da merak ediyorum. İnsanlara karşı sıcak kanlı bir insan bu benim canımı acıtıyor. Bu nedendir?
Tarih : 25.08.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhabalar. Sevdiğimiz insanları gün içinde merak etmemiz oldukça normal. Partneriniz yazdığınız kadarıyla insanlarla yakın ilişkiler birisi. Bundan rahatsız olmanızın farklı nedenleri olabilir. Kendinizde şu sorgulamaları yapabilirsiniz; insanlara sıcakkanlı davranmasının benim için anlamı ne? Bu davranışlarının sonucunda ne olmasından korkuyorum? İnsanlarla kurduğu ilişkiler sizi meraklandırıyor ve endişelendiriyor ise altında güvensizlik yatıyor olabilir. Bu güvensizlik kendinize ya da partnerinize duyduğunuz güvensizlik olabilir. Diğer bir ihtimal de mizacınız ve yetiştirilme tarzınız gereği alışık olmadığınız bir iletişim türü olduğu için rahatsız oluyor olabilirsiniz. Belirttiğim gibi pek çok neden olabilir. Bu durum günlük hayatınızı ve ilişkinizi etkilemeye başladıysa çözmek için profesyonel destek alabilirsiniz. Sağlıklı günler dilerim..

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi