İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Sevgilimle ilgili

Merhaba 19 yaşındayım sevgilim 22 yaşında 14 aydır beraberiz ve çok fazla bağlandık birbirimize çok da seviyorum annesi beni istememe durumları oldu bende içten içe çok sinir oluyorum sevgilimde ona çok bağlı davranıyor artık hissettirmeye başladım tartışmalar olmaya başladı en son durumda ayrılmak istediğini söyledi çok merhametki ve asla beni bırakmıcak biriydi yanımda olacak biriydi ara verelim ilişkimize diyor rahatlamak istiyorum diyor ben ona birşey yapmadım benimde kızmamın sebebini biliyor bana neden böyle davranıyor
Tarih : 14.10.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, Hayatınızdaki kişinin annesi ile ilişkiniz iyi gitmiyor olabilir fakat annesiyle olan ilişkinizi partnerinizle olan ilişkinizden ayrı tutmayı öğrenmediğiniz sürece sorun yaşama ihtimaliniz çok yüksek olacaktır. İyi günler diliyorum.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi