İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

sevgilimle sorun yaşıyoruz

Sevgilim ona sevgimi belli edemediğim için çok mutsuz. Bana değer vermiyorsun, beni sevmiyorsun, kendinden başka kimseyi düşünmüyorsun çok bencilsin diyor dediklerinde haklılık payı da var evet genelde hep kendi mutluluğumu kendi isteklerimi düşünüyorum ilk önce ama onu da seviyorum. Bu konuda babama çekmişim o da sevgisini belli edemez annem bu konudan hep çok çekti. Ki ben sevgisiz de büyümedim çocukken ve sevgilimde aşırı duygusal düşünceli aşk insanı olduğu için ona karşı böyle davranmam onu çok üzüyor. Oysaki onu çok seviyorum önem veriyorum sadece yansıtamıyorum. Artık insanlara karşı soğuk olmak istemiyorum. Arkadaş canlısı, sevgi dolu, empati yapabilen duygusal ve mutlu biri olmak istiyorum. Ne yapmam lazım ?
Tarih : 04.05.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, insanlarla iyi iletişim halinde olabilmek istiyorsanız düşünce ve davranışlarınızı değiştirebilmek için destek almanız gereklidir. İnsanları sevmemenize neden olan geçmişinizden yaşanılan olayları ortaya çıkartıp çözüme kavuşturabilir.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi