İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Sevgilimle sorunlarımız

Sevgilimle 1.5 senedir beraberiz ama iş bulamadığı için nişanı yapamıyoruz. Ailesi nişanı yapmak istediklerini ama onunda işe girme sözü vermesini istediler. En son ailesiyle kavga etti. Ailesinin görüşmesini istemediği bir kuzeni var, görüştüğü için annesi onu eve almadı diye küstüler. Şimdi de ben onların parasıyla iş yapmam deyip devamlı bağırıyor. Annesi daha önce onları terk edip gitmiş, sağda solda büyümüş en ufak kavgalarında bu olayları annesinin yüzüne vurup daha çok kavga ediyor. Bana da aynı şekil hemen sinirleniyor, işe girmiyor çabalamıyor. Sadece oyun oynuyor, ne yapacağız biz?
Tarih : 22.05.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, ilişki yürütmek için karşılıklı sorumluluk almak gerekir. Anlattığınız kadarıyla, sevgilinizin bu sorumlulukları almak istemiyor gibi görünüyor. Siz onunla konuşmayı, bazı sorumlulukları yerine getirmesi gerektiğini hatırlatın. Cevaplarına göre sizin için en doğrusunu beraber karar verebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi