İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Sinirli birisiyim ve öfke kontrolsüzlüğüm var

Her şeyi karşı birden sinirleniyorum. Otokontrolüm neredeyse hiç yok birilerine saldırmıyorum ama kaçınılmaz gibide duruyor. Olaylara verdiğim tepkiler büyük oluyor. Argo ve ağır kelimeler kullanıyorum. Alıngan birisiyim bütün bunların olmamasını istiyorum.
Tarih : 29.04.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Şebnem Akı Karaoğlu

Öfke kontrolü için terapi desteği almalısınız. Durumun yapısal nedenlerden mi yoksa sosyal, psikolojik nedenlerden mi kaynaklandığı çok önemli. Durum ne olursa olsun bununla baş edebileceğiniz yöntemler var. Dilediğiniz anda desteğe hazırız.

Psikolog

Duygu Ç. Çadırcıoğlu

Öfke doğal bir duygudur ancak bireylere sorun oluşturan kısmı öfkenin ifade biçiminde bireylerin kullandığı yöntemler olmaktadır. Bu yöntemler sözel, fiziksel ya da daha pasif yöntemler olabilir. Alacağınız profesyonel destekle öfkenin daha uygun ifade biçimleri hakkında bilgi sahibi olabilir, oto kontrol sağlama konusunda emin adımlarla ilerleyebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi