İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Sorunlarla baş etme

Biz az aralıklarla kaza geçirdik, yakınımızı kaybettik, aile üyeleri arasında çıkan tartışma ile yollar ayrıldı. Bu durumdan kurtulmak için neler yapabiliriz? Kafa dağıtmak için gereken aktiviteleri nasıl bulabiliriz? Tavsiyelerinizi belirtirseniz çok sevinirim.
Tarih : 25.09.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Nil Topaloğlu

Kötü anılardan yaşantılardan kayıplardan kurtulunmuyor maalesef. Sadece yası tutmak, kayıpların arkasından üzülmek yaşanan travmayı dillendirip duygularınızı ortaya çıkarabilmek ile uyum sağlanabiliyor. Bu süreçte isterseniz hobi edinebilir, spor aktivitelerine katılabilir, hatta meditasyon gibi etkinliklerde bulunabilirsiniz. Ama size en büyük tavsiyem bir uzmandan yardım almanızdır.

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, ilk olarak sevdiğiniz aktiviteler neler? onları liste yapıp günlük, haftalık hedefler belirleyebilirsiniz. Boş zamanlarınızı doldurarak değerlendirmelisiniz. Fakat düşünceleriniz günlük yaşamınızı engelliyorsa profesyonel destek almanızı öneririm.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi