İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Sosyal fobim var, nasıl kurtulabilirim

Sosyal fobim var ve dışarıdayken hep kasıntı duruyorum felç geçiriyor gibi hissediyorum yürüyemiyorum nasıl baş edeceğimi bilmiyorum.
Tarih : 26.03.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhabalar. Öncelikle şunu belirtmek isterimki aslında bizi strese sokan şey yaşadığımız olaylar değil o olay karşısındaki düşünce biçimimiz ve o olaya yüklediğimiz anlamlardır. Sizin de dışarı çıktığınızda felç geçiriyor gibi hissetmenize neden olan şey "dışarı çıkmak" değil "dışarı çıkmak"a ne anlam yüklediğinizdir. Dışarı çıkmanın sizin için ne anlama geldiğini keşfetmek ve o anlamı yeniden yapılandırmak için profesyonel bir destek sizin için faydalı olacaktır. Eğer bu süreçte benimle çalışmak isterseniz çevrimiçi saatlerime bakarak size uygun bir zamana randevu oluşturabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi