İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Sosyal ortamlar

aha önce ortaokul ilkokulda birçok kez dışlandım kabul görmedim sebebini bilmediğim bjr şekilde suratsızdım lisede de arkadaşlarımın arkadaşları beni istemiyor arkadaş edinemiyorum 6 ay öncesine kadar sosyal fobi teşhisi kondu biraz geçti ama saçma sapan düşüncelerim var yeni bir ortama girince bununla da arkadaşlık kuramam heo kendi aralarındalar diye düşünüp sinirleniyorum bugün dans kursuna da bunu düşünüp gitmedim sürekli aileme karşı sinirliyim sebebini bilmiyorum
Tarih : 05.08.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Merve Karakuş

Sosyal fobi hem psikiyatristin gerek duyduğunda yazdığı ilaçla ve aynı zaman da bizlerden alabileceğiniz terapilerle ve orada yapacağımız uygulamalı ödevlerle bu durumu atlatabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi