İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Sürekli ağlamak istiyorum.

Merhan, ben Esma. 17 yaşındayım ve yardıma ihtiyacın var. Bazı zamanlar, ortada hiçbir şey yokken ağlamaya başlıyorum. İçim bir garip oluyor. Sanki ruhum ağrıyor gibi. Gözyaşlarım akıyor ve durdurumayorum. Bu durumu ilk yaşadığımda 14 yaşındaydım. Okul dönemimde denk gelmişti. Bu ağlamalar o kadar çok olmaya başlamıştı ki tansiyonum sürekli yükseliyordu. Uzun bir süre hastaneye gitmek zorunda kaldım. Defalarca MR çekildim ama bir sorun bulunamadı. Aileme psikoloğa gitmek istediğimi, ihtiyaç duyduğumu söyledim. Ne yazık ki dikkate almadılar. Bu ağlama problemi zamanla geçti. Şimdi tekrardan aynı şeyler olmaya başladı. 2 kez bayıldım. Psikolojik olduğunu biliyorum ama ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. Yardımcı olur musunuz?
Tarih : 05.08.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhabalar. Maalesef yaşadığınız durumun detaylı görüşmeler yapmadan nedenini öğrenebilmek de tedavisini gerçekleştirebilmek de mümkün değil. Bu nedenle bir psikolog desteği almanız gerekiyor. Seanslarda gerekli müdahaleyi uzman yapacaktır. Sağlıklı günler dilerim...

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi