İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Sürekli geçmişi düşünüyorum

Sürekli geçmişimle hesaplaşıyorum. Geçmişimden nasıl kurtulabilirim? Bir türlü bırakamıyorum ve sürekli düşünüyorum. Teşekkür ederim şimdiden.
Tarih : 21.03.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Geçmişe saplanıp kalmak, keşkeler içerisinde yaşamak hakkında terapi sürecinde epeyce bir yol katedilebiliniyor. Siz anlattıkça geçmiş içerisindeki kararlarınızı ve o zamanki sizi daha net hatırlıyor ve mantıklı olana daha kolay yaklaşabiliyorsunuz. Bunun yanında bu bilişsel takıntılardan kurtulmak için bazı teknikler var. Terapi sürecinde bunları öğrenebilir ve deneyebilirsiniz.

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Anladığım kadarıyla geçmişte yaptığınız bir şeylerden pişmanlık duyuyorsunuz ve sürekli pişmanlıklarınıza odaklanıyorsunuz. Oysa pişmanlık duymanıza neden olan şeylerden kendinize ders çıkarmalı ve o çıkarttığınız derslerle kendinize yeni bir gelecek inşa etmelisiniz. Bunu yapmak için profesyonel bir desteğe ihtiyacınız var gibi. Eğer bu süreçte benimle birlikte yol almak isterseniz sistem üzerinden uygun olduğum zaman dilimlerine bakıp size uygun bir saate randevu oluşturabilirsiniz. Unutmayın; geçmişinizin çocuğu olacağınıza geleceğinizin annesi/babası olabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi