İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Sürekli kendimi kötü hissediyorum ne yapmalıyım

Sürekli aklıma ölüm geliyor ve garip bir korku içerisine girip beynimin içindeki bir sürü düşünce ile yüzleşmeye çalışıyorum bazen oluyor bazen olmuyor. Aklımda sürekli garip düşünceler dönüyor ve bu yüzden hiçbir şey yapasım gelmiyor zaten bir gün öleceğim ve bu yaptıklarının hiç bir anlamı olmayacak diye geçiriyorum içimden ama önceden böyle değildi böyle olmak ve hissetmek istemiyorum. Eskiden her şey için çabalardım uğraşırdım elimden geleni yapardım ama artık hiç öyle olmuyor belki karantina yüzünden olmuştur diye düşünüyorum ama karantinadan önce de dört dörtlük değildi hiçbir şey. O yüzden insanlardan uzak olmak beni mutlu ediyor çünkü sürekli beni kendilerinden üstün görüyorlardı bilemiyorum nasıl düzelir her şey sorunumu buraya yazmak istedim ne yapacağımı bilmiyorum teşekkür ederim yine de.
Tarih : 23.11.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhabalar, insanlar olarak hepimiz ailemizin , çevremizin ve yaşam döngüsünün ürünüyüz. Kişilerin göz rengi, saçı , giyimi, ses tonu , duyguları nasıl farklılık gösterebiliyorsa, kişilerin yaşadığı olaylardan etkilenmesini sağlayan, duygulanım ve duygu durumu, tahammül seviyesi gibi hayatımıza yön veren durumlar da değişkenlik gösterebilir. Bunları tetikleyici unsurlar travmalar, kalıtım, kaygı , stresörler ve yaşanmışlıklar gibi bir çok faktör sayabiliriz. Mühim olan farkında olabilmek ve çözüm arayışında olmak. Problemi derinlemesine analiz etmek ve daha çok bilgi aktarabilmeniz gerekiyor. Müsterih olmanızı tavsiye ediyor, çözülmeyecek bir problem olamadığını bilmenizi isterim. Yakın bir zaman içerisinde randevu oluşturabilirseniz detaylı bir bilgi neticesinde yol haritasını oluşturabiliriz... Uzman Klinik Psikolog Ahmet Ali SUNAY

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi