İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Takıntım var

Geçen günlerde telefoncudan bir telefon aldım ve aldığım telefonun üst kısımlarında parfümle karışık sigara kokusu aldım. Sigaraya takıntım var ve telefonumu ne zaman elime alsam elimi yıkıyorum hatta elimi yıkamakla kalmayıp duş alma isteğim oluyor ve duş alıyorum çok yorucu bu durum. Ne yapmalıyım?
Tarih : 11.04.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, takıntılı olduğunuz konuların üstüne gitmeyi deneyebilirsiniz. Örneğin, başlarda telefonu elinize aldıktan bir yarım saat sonra yıkamıyor ve bu süreleri giderek arttırmayı deneyebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Anonim Kullanıcı
13.04.2021
Sigaraya karsi takintim var annem kanserden vefaat ettikten sonra basladi. Binada sigara kokusu aldigimda ustune sinmistir deyip dunya saglik orgutunun sigara icilmis alanda bulunan kiyafet mobilya tipi herseyin yikansa dahi ucuncu el sigara icicisi olundunu okudigumdan beri bu var o yuzden yeni bile olsa oyle bisey oldugunda o kiyafeti yikayip tekrar kullanamiyorum. Tedbirsiz hissetmemek Adina kendini.napmaliyim

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi