İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Uzun bir süredir depresyon içerisindeyim

Küçüklük travmalarım, ailesel problemlerim ve çevre ilişkilerim yüzünden depresyon içerisindeydim. Sene sonlarına doğru ilaç kullanmaya başlamıştım, kendimi iyi hissetmeye başlıyordum lâkin ailem bağımlı olduğumu düşünüp ilacı aniden bir uzmana danışmadan kestiler. Sonraki bir iki hafta oldukça kötü bir ruh hali içerisindeydim, zamanla atlattım sanıyordum ama o zamanlara geri döndüm sanırım. Uyuyamıyorum, iştahım kapandı ve hızla kilo vermeye başladım. Dokunsalar ağlayacak vaziyetteyim ama istesem de ağlayamıyorum artık. Maalesef şehir dışında olduğumdan ötürü yüz yüze bir uzmana danışamıyorum, ailemin de beni ciddiye alacağını sanmıyorum. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim, şimdiden çok teşekkürler ederim size.
Tarih : 05.06.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, biz uzman tarafından verilen ilaçlar, bir uzman tarafından onaylanmadan bırakılmamalıdır. Dilerseniz sitemiz üzerinden psikologlarımızdan randevu oluşturabilir, evinizden online olarak terapi alabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi