İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Üzüntülerimle başa çıkamıyorum ne yapmalıyım?

5 yıl önce ben 16 yaşındayken babamı kaybettim. Babamı gerçekten çok severdim. Şu an herhangi bir konuda ne olurda olsun üzüldüğümde hep içimden babamı kaybetmeme bağlıyor gibiyim. Bazen bu durumu kullandığımı düşünüyorum. Bazı durumlarda üzüntülerimi çok abartıyorum. Bazen bu konuyla ilgili yaşamıma güzel devam ederken, bazı günler ufak olaylar bile bana hatırlatıyor.
Tarih : 26.11.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, öncelikle kaybınız için çok üzüldüğümü belirtmek isterim, başınız sağ olsun. Problemi çözmek için ilk etapta detaylı bilgi edinmek gerekiyor. Problem ne zaman başladı, hangi durumlarda tetikleniyor, baş etmek için ne yapıyorsunuz, yaşadığınız önemli olaylar ve en önemlisi de mizacınızla ilgili bilgiler. Uzayan yas duygu durumunuzu ve günlük yaşamınızı ciddi oranda etkiler. Yaşadığınız zorluklara daha yakından bakmak için profesyonel destek almanızı tavsiye ederim. İyi günler. Uzman Klinik Psikolog İlayda AKYIL

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi