İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Yaklaşık 60 saattir uyumuyorum

Merhaba yaklaşık 60 saattir uyumuyorum gözlerim kızarmış ve bir iki defa burnum kanadı daha önce hiç kanamamıştı. Zor zamanlar geçiyorum geçirdim yalnız yaşıyorum duvarlar üstüme geliyor. Kulağımda sesler var ama bilincim yerinde seslerin olmadığını bildiğim halde duyuyorum. Derdimi kederimi anlatmayacam öyle uzun uzun sadece uyumak için napabilirim uyku haplarını kullanmak istemiyorum
Tarih : 29.04.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Merve Karakuş

Burada duyduğunuz seslerin uykusuzluktan mı yoksa başka bir nedenden mi olduğunu araştırmak gerekiyor. Uykusuzluk ne zaman başladı, onu tetikleyen ne yaşadınız, daha detaylı öğrenebilirsek size daha faydalı bir şekilde yardımcı olabiliriz. Yanlış yaşıyorum dediğiniz için öncelikle bu süreçte yanınızda bir aile bireyi, arkadaş kalma şansı varsa kalması size iyi gelecektir ve bizimle görüşmenizi tavsiye ediyorum, nedenini bulmak için daha fazla detaya ihtiyacımız var. Eğer ki sesleri duymaya devam ederseniz ve uykusuzluk devam ederse bir doktora başvurmayı ihmal etmeyin, ilaç kullanıp kullanmamanızı Doktorunuz en doğru kararı verecektir.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi