İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Yalnız kalmaktan çok korkuyorum ne yapmalıyım

İnsanların beni bırakmasından, yalnız olmaktan çok korkar hale geldim. Koronadan sonra korkulu ve kaygılı bir insan oldum. Ailemi desteğe ihtiyacım olduğuna inandıramıyorum. Etrafımda çok insan var ama beni dinleyecek kimse yok. İyice içime kapanık ve mutsuz biri olmaya başladım ve bunları asamadıkça artıyor. Ne yapmalıyım?
Tarih : 20.06.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, yalnız olmaktan korktuğunuzu söylüyorsunuz ama etrafınızdaki insanların çokluğundan da bahsediyorsunuz. Yalnız olmak sizin için tek başına kalmak sanıyorum. Bu durumda siz aslında yalnız değilsiniz. Anladığım kadarıyla sadece sizi anlayabilecek birilerine ihtiyaç duyuyorsunuz. Peki birilerine duygularınızı anlatmayı denediniz mi, ailenize veya arkadaşlarınıza? Bunu deneyimlemek, belki bu düşüncenizden vazgeçmenizi sağlayabilir.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi