İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Yalnızlık, değersiz hissiyatı, kendime saygım yok

Ben kendimi çok yalnız hissediyorum kimse beni sevmiyor , kimsenin yanına yanaşmıyor um ve arkadaş sız kalmak beni bitiriyor , çok yalnızım yanına gidip te derdimi paylaşabileceğim bir arkadaşımın olmasını çok istiyorum, kimseye bişey yapmadım bana ters davranıyorlar yanıma gelmiyorlar çok üzgünüm hayatın anlamı yok okulu bırakmak istiyorum bunun için
Tarih : 16.11.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, ben Psikolog Ofisi’nden Psikolog Zeynep Deniz Gül. Okuldan bahsettiniz, anladığım kadarıyla öğrencilik yıllarınızdasınız. Belki bu zamana kadar sizi anlayan, ortak uğraşları olan insanlarla karşılaşmadınız. Bu durum da yalnız ve üzgün hissetmenize sebep oldu. Bu üzüntü ile zamanla çevrenizle iletişiminiz farklılaşmış olabilir. İnsanlarsan bir beklenti içerisine girmiş olabilirsiniz ve bunu göremediğinizde her seferinde daha çok hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. İnsanlar yaşadıkları deneyimleri genellemeye eğilimlidir. Sizin de açıklamanızdan bir genelleme yaptığınızı anlıyorum. Şu ana kadar karşılaştığınız insanlarla girdiğiniz iletişim sorunlarını, ileride karşılaşacağınız insanlarla da yaşayacağınıza kesin gözüyle bakıyorsunuz. Bazen bu durumun farkına varmak bile kişinin bakış açısını değiştirebilir. Güvendiğiniz ve sevdiğiniz bir aile bireyiyle bu durumu paylaşmanızı öneririm. Bu konuda terapi almak için https://www.psikologofisi.com ‘a tıklayıp psikolog arkadaşlarımdan randevu alabilir, benimle çalışmak isterseniz https://www.psikologofisi.com/psikolog/zeynep-deniz-gul adresinden randevu alabilirsiniz. Sağlıkla kalın!

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi