İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Yanlış iletişim sorunu yaşıyorum ne yapmalıyım?

Merhaba nasıl anlatacağımı bilemiyorum karşı cinsten biriyle konuştuğumda bu konuşmanın bana karşı ilgisi olduğu hissine kapılmamı sağlıyor ve bu şekilde devam ediyor bu hissiyatı sürekli yaşıyorum kendime engel olamıyorum. Hiç kimseyle konuşmamaya çalışıyorum tabii ki çözüm değil ne yapmam gerekiyor? .
Tarih : 14.11.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhabalar. Ben Uzm. Klinik Psk. Gizem Turgut. Anladığım kadarıyla karşı cinsten biri ile konuşurken çok çabuk etkileniyorsunuz ve onun da sizden etkilendiğini düşünüp ona göre iletişimi sürdürüyorsunuz. Bu durum da size sıkıntı veriyor. Eğer bu durumun altında yatan nedeni anlamak bu durumu benimle birlikte çalışarak aşmayı isterseniz sistem üzerinden uygun olduğum zaman dilimlerine bakıp size uygun bir saate randevu oluşturabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi