İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Yanlış mı yaptım, ne yapmalıyım?

Ben sevgilime üç aydır çıkıyoruz benden borç istedi borç verdim, telefonu kırıldı telefon aldım. Kendisi işsiz olduğu için bunları yaptım uzaktan bir ilişki yaşıyoruz bu yüzden telefondan görüşüyoruz ve telefon şarttı, onun yanına gittiğim zaman hem otel hem yemek hem de uçak bileti olarak hep benden gidiyor para. Bu durumdan rahatsız olduğum için bunu ona söyledim, fakat o bununa alındı ve başına kalktığımı söyledi, çok zoruna gidip benden ayrıldı. Şimdi özür diledim, empati kurduğumu ve anlamaya çalıştığımı söyledim, beni affetti mi bilmiyorum fakat ben kendimi çok küçülmüş ve bana her şeyi yaptıra bileceğini düşünüyorum, ama bir yandan da onun bu söylediklerimi unutmayacağını düşünüyorum. Ne yapmam gerekir ?
Tarih : 12.06.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, karşınızdaki insanla rahatsız olduğunuz için böyle bir durumu konuşmuşsunuz. Bu durumdan rahatsız olmasaydınız ya da sizin için bu durum doğru olsaydı onunla konuşmazdınız. Maddi anlamada zor günler geçiriyor olabilir bu anlayışla karşılanmalısınız ama eğer bu durumu karşı taraf size sürekli olarak yapıyorsa burada kendinizi ve onu sorgulamanız normal bir davranıştır.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi