İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Yediklerimizin karaktere etkisi

Merhabalar, benim bir sorunum var. Ben yurt dışından gelen bir yiyeceği yedikten sonra karakterimi değiştirir diye tedirgin oluyorum, içinde domuz katkıları olduğu için beni merhametsiz, sinirli bir insan yapar diye korkuyorum ve öyle hissediyorum. Böyle hissetmem bir sorun mudur? Yediklerimizden kana karışan besin maddeleri kanla beyin hücrelerini beslerken karaktere etkisi olur mu?
Tarih : 02.07.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, aslında böyle bir durumun gerçekçiliği yoktur fakat domuz etinin zararlı bir besin olması bize çoğu kez aşılanması yüzünden tedirgin olabilirsiniz bu normal bu yüzden aslında biyolojik olarak böyle bir durumun mümkün olduğunu gösteren hiçbir içerik yoktur. O yüzden bunun sadece bir düşünce olduğunu kendinize hatırlatın.

Kullanıcı Yorumları

Anonim Kullanıcı
10.07.2021
Soruma cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim.

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi