PO
Uzman Klinik Psikolog

Ferhat Hamidi

5
₺449
₺469

Çalışma Alanları

Hakkında

Ben Uzman Klinik Psikolog Ferhat Hamidi, İstanbul Gelişim Üniversitesi Psikoloji Bölümünden mezun oldum. İstanbul Üniversitesi eğitim fakültesinden Pedagojik Formasyon eğitimini tamamladım. Klinik Psikoloji yüksek lisans egitimimi İstanbul Kent Üniversitesinde tamamladım. Yüksek lisans eğitimim boyunca uzman kişiler tarafında verilen mesleki eğitim ve seminerlere katıldım. Aile ve Çift Terapisi, Ergen ve Yetişkin danışanlarla grup ve bireysel çalışmalar yürütmekteyim.Seanslarımda Bilişsel Davranışçı Terapi, Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi ve Şema Terapi teknik ve yaklaşımlarımı kullanıyorum. Uzmanlık alanlarım; Depresyon, Kaygı Bozukluğu, Sınav Kaygısı, Sosyal Kaygı, Ayrılma Kaygısı, Agorafobi, Madde Bağımlılığı, Teknoloji Bağımlılığı, Alkol Bağımlılığı, Sigara Bağımlılığı, İlişki Bağımlılığı, Panik Bozukluk, Evlilik ve Çift Terapisi, Obsesif Kompulsif Bozukluk (OKB), Yeme Bozuklukları, Öfke Problemleri, Gelecek Kaygısı, Yaygın Anksiyete, Özgül Fobi, İlişki Problemleri, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Uyum ve Davranış Sorunları, Stres ile Başa Çıkma, Özgüven Problemleri, Yas ve Kayıp danışmanlığıdır.

Yorumlar

Puan verin
Yorum yazın
0/1500
 • 5

  Kendisinden 1 senedir terapi alıyorum. 7 yıllık ilişkimi yönlendirmeleriyle yönetmeye çalıştım. Narsist biri ile olan ilişkimi sonlandırabilmek için de kendisinden destek aldım. Samimi ve işinde çok profesyonel biri. Narsist ilişki problemleri yaşayan kişilere kendisini öneririm. İyi bir psikolog.

  Temmuz 2023
 • 5

  Eksik olmasın, öğrenci olduğum ve parasal anlamda uygun olmadığım için tek seans alabildim ve her şeyi enine boyuna konuşabildik. Çok yardımcı oldu, çok aydınlattı beni. Şiddetle tavsiye ediyorum.

  Şubat 2023
 • 5

  Ferhat beyi tavsiye ederim. Çok yardımı oldu.

  Kasım 2022
 • 5

  Merhaba, daha önce birkaç kez psikolog deneyimi yaşayıp umutsuzluğa kapıldığım anda danıştım kendisine. Seansa biraz umutsuz başvurdum ancak psikologlarla ilgili yaşadığım başarısız tecrübelerimi yıktı. Ferhat bey, beni kendime getirip yolumu çok güzel aydınlattı. Eğer hayatla ilgili olumsuz düşünceleriniz varsa, gelecekten umutsuz, huzursuz iseniz (tıpkı kendisine ilk başvurduğum halim gibi) şiddetle Ferhat beyi tavsiye ediyorum. Kendisine sonsuz teşekkürler. Yaklaşık 8 seanstan sonra yıllar önceki beni bana tekrar verdiği için Allah razı olsun. Son olarak yaklaşık 2 yıldır her hafta gittiğim pskologların başaramadığını Ferhat bey 8 seansta başardı ve bu durumda nasıl teşekkür edilebilirki kendisine? Kesinlikle önümüzdeki yıllarda da devam edeceğim Ferhat bey ile.

  Temmuz 2022
 • 5

  Ferhat bey ile yeni başladık. 2 seans yaptık. Toplamda 2 saat konuştuk hem ikili ilişkilerim ile ilgili hem de geçmişten şimdiye kadar süregelen korku ve endişelerime çok güzel değindi. Doğru yolu bulmamda çok güzel nokta atışları yaptı. Kendisine çok teşekkür ederim. Bundan sonraki seanslarımda kendisinin bana katacağı çok fazla şey olduğuna eminim. Başarılar dilerim.

  Haziran 2022
 • 5

  İlişkiler hakkındaki uzman görüşü ve bir erkek olarak yaptığı yorumlar ile vermekte olduğum kararı sağlamlaştırmamda bana yardımcı olduğu için kendisine çok teşekkür ederim. Kesinlikle çok güzel tespitleri var ve insanı dinginleştiren bir yapıya sahip.

  Haziran 2022
 • 5

  Psikolog Ferhat bey ile yaptığım seans sayesinde olayları daha geniş çerçeveden görme şansı elde ettim. Ayrıca yönelttiği sorular sayesinde neyi isteyip istemediğimi aslında içimde tüm soruların cevabının olduğunu anladım. Bir dış göz, bir destek her zaman doğru yolu bulmada önemli bir rol üstleniyor. Kendisi sayesinde kendimi daha iyi hissediyorum ve hayatımı doğru yönde şekillendirme konusunda daha sağlam basıyorum. Güzel bir seans oldu, teşekkür ediyorum ve kendini iyi hissedip doğru yolu bulmak isteyen herkese tavsiye ediyorum :)

  Haziran 2022
 • 5

  Ferhat bey ile ilgili ne yazsam hep bir şeyler eksik kalacak gibi. Gözyaşları ile başladığım her seansin sonunda inanılmaz rahatladığımı hissediyorum. Terapiye başladığım günden beri kendimdeki gelişmelere değil çevrem, ben bile inanamıyorum. Bir süredir terapi alıyorum kendisinden, nasıl yorum yazmama hatasına düşmüşüm inanamıyorum. O kadar su gibi akıyor ki görüşmelerimiz. Kendisine alanındaki bilgisinden ötürü çok saygı duyuyorum. Profesyonelliği gerçekten takdire şayan. Her görüşmemizde negatifi pozitife çevirmemi sağlıyor.

  Haziran 2022
 • 5

  Ferhat beye "ben bu karanlık duygulardan nasıl kurtulacağım?" dediğim noktada denk geldim. Psikoloji alanında ki bilgileriyle ışığım oldu. Seanslarımız inanılmaz güzel ve verimli geçiyor. Herkese tavsiye ediyorum.

  Haziran 2022