İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Hakkında

Psikoloji Lisans ve Klinik Psikoloji Yüksek Lisansımı Belçika'da Vrije Universiteit Brussel'de tamamladım. 8 yıllık klinik deneyimim var ve alanımla ilgili bir çok eğitime katıldım. Sigara Bıraktırma Uzmanlık Eğitimi, Rasyonel Emotif Davranış Terapisi, Bilişsel Davranışçı Terapi Teori, Beceri ve Süpervizyon Uygulama, Aile ve Evlilik Terapisi, Aile ve Çift Terapisi & Boşanma Terapisi eğitimlerim mevcuttur. Yetişkin, çocuk ve ergenlerle çalısıyorum. Kaygı Sorunları, Depresyon, Stres, Öfke Problemi, Özgüven Eksikliği, Panik Atak, OKB, Psikolojik Kaynaklı Sağlık Sorunları, Aile - Çift Terapisi ve Bağımlılıklar gibi bir çok konuda terapiler yürütüyorum. Hayat yolculuğunda sizi zorlayabilecek alanlarla ilgili size destek olmam için bana ulaşabilirsiniz.

Eğitimleri

VRİJE ÜNİVERSİTESİ (BELÇİKA) / PSİKOLOJİ
VRİJE ÜNİVERSİTESİ (Belçika) / KLİNİK PSİKOLOJİ

Uzmanlık Alanı

Kaygı Sorunları, Depresyon, Stres, Öfke Problemi, Özgüven Eksikliği, Panik Atak, OKB, Psikolojik Kaynaklı Sağlık Sorunları, Aile - Çift Terapisi ve Bağımlılıklar

Kullanıcı Yorumları

Anonim Kullanıcı
29.10.2020
Alanında uzman. Eğitiminden belli oluyor zaten. Sıkıntısından kurtulmak isteyenlere Cansu hocayı tavsiye ederim kesinlikle.
Anonim Kullanıcı
29.10.2020
Cansu Hanım mesleğini idealist olarak sürdüren yegane bir insan.
Anonim Kullanıcı
27.10.2020
İlk defa online terapi yaptım, ilk başta kaygılıydım fakat sonrasında çok daha rahat konuşabildim. Söyledikleriniz için çok teşekkür ederim. Haftaya görüşmek üzere.

Kullanıcı yorumu ve notu


Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.