İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Ondan ayrılmakla iyi bir karar verdim mi?

Erkek arkadaşım bundan 6 ay önce ağır bir travma geçirdi ondan öncesinde de kötü bir olay yaşadı bedeniyle alakalı kalıcı bir durumu var. Yaralandı. Ben hep yanında olmaya çalıştım ona destek oldum. Ama son 2 3 aydır bana ilgili değil aramıyor sormuyor kötü olduğum zamanda bile yok aramıyor beni çok üzdü. Gün ortasında yazıyor bir iki mesaj sonra ortalıkta yok. Bunların sebebinin yaşadıklarıyla ilgili olduğunu söyledi. Düzelecem dedi. Ama ben inanmadım hep böyle diyor ama değişmiyor. Kalbim artık kaldıramadı uzun zamandır kendimi değersiz hissediyordum ayrıldım ondan. Ara sıra gene yazıyor yaşadığı travmalarla ilgili kötü hissediyormuş bunlarla alakalı yazdıkları. Ayrılmakla iyi mi ettim bilmiyorum sağlıklı bir ilişki değildi hayatımdaymış gibi değildi. Şuan kendimi çok kötü hissediyorum.
Tarih : 18.07.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Ezgi Saydan

Eski erkek arkadaşınız, yaşadığı ağır travmaların etkilerini fiziksel ve psikolojik olarak hala bedeninde taşıyor ve belli ki hayatındaki bu büyük gelişmelere uyumlanma ve değişimleri anlamlandırma sürecinde. Bu süreçte sizi ve ilişkinizi ihmal etmesi, sonuçları kötü de olsa oldukça beklendik ve olağan. Fakat ayrılığınızın arkasında eski erkek arkadaşınızın geçirdiği bu ağır süreç olmasa da ayrılığınız konusunda tereddüt eder miydiniz, bunun cevabını arayabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi