İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Online Psikolog seçin ve anında online terapiye başlayın!

Başa çıkmakta zorlandığınız konularda kendinizi yalnız hissetmeyin. Türkiye'nin ilk ve en büyük online terapi platformunda mutlu olan yüz binlerce danışanımızın arasına katılın, alanında uzman en iyi psikologlardan 59 TL'den başlayan fiyatlarla online terapi alın. Seçtiğiniz psikologla ister hemen konuşmaya başlayın ister randevu alın.

Online Psikologlar
Online terapi ile dünyanın neresinde olursanız olun psikoloğunuzla görüntülü, sesli ya da mesajlaşma yoluyla görüşebilirsiniz.
Psikolog Yulet İlhan
Çevrimiçi
Yulet İlhan ( 1 Değerlendirme)
psikolog seç
59 TL
30 Dakika
psikolog seç
79 TL
30 Dakika
Uzman Hakkında ( 1 Değerlendirme)
Merhaba ben Yulet İlhan. Akdeniz Üniversitesi psikoloji bölümünden birincilikle mezun oldum. Şu anda Antalya Bilim Üniversitesinde Klinik Psikoloji yüksek lisansıma devam etmekteyim. Eğitimim süresince farklı kurumlarda staj yapma fırsatı buldum. Psikodinamik Psikoterapi ve Aile Danışmanlığı üzerine eğitimlerimi alıyorum ve bu yöntemlerden yararlanarak danışmanlık hizmeti veriyorum. İlgi alanlarım; Depresyon Bozuklukları (Majör Depresif Bozukluk, Distimi, Aybaşı Öncesi Disfori Bozukluğu), Kaygı Bozuklukları, Bipolar Bozukluk, Kişilik Bozuklukları ve Travma Sonrası Stres Bozukluğu. Ergen ve yetişkin danışanlarla çalışmaktayım. Aynı zamanda okul, iş veya aile ile ilgili yaşanan sorunlar, özgüven problemleri ve yalnızlık üzerine çalışmalarımı sürdürüyorum. Terapide sıklıkla kullanılan kişilik (MMPI) ve Duygudurum Testlerini uygulamaktayım. Aldığım eğitimler: Çocuk ve Ergen Psikoterapisi Eğitimi, Masal Terapi Eğitimi, MMPI Uygulayıcı Eğitimi Almakta olduğum eğitimler: Destekleyici Dinamik Psikoterapi, Aile Danışmanlığı
psikolog seç
59 TL
30 Dakika
psikolog seç
79 TL
30 Dakika
Psikolog İrem Türker
Çevrimiçi
İrem Türker
psikolog seç
69 TL
30 Dakika
psikolog seç
89 TL
30 Dakika
Uzman Hakkında
Merhaba, ben İrem Türker. Bahçeşehir Üniversitesi, Psikoloji bölümünden mezun oldum. Klinik Psikoloji yüksek lisansıyla eğitimime devam edeceğim. Uzmanlık alanlarım arasında Çocuk-Ergen Psikolojisi, Bireysel Terapi, OKB, İletişim Problemleri, Kariyer Danışmanlığı, Kaygı Problemleri, Öfke- Stres Yönetimi, Ebeveyn Danışmanlığı, Özgüven Problemleri bulunmaktadır.
psikolog seç
69 TL
30 Dakika
psikolog seç
89 TL
30 Dakika
Psikolog Şebnem Akı Karaoğlu
Çevrimiçi
Şebnem Akı Karaoğlu ( 35 Değerlendirme)
psikolog seç
119 TL
30 Dakika
psikolog seç
139 TL
30 Dakika
Uzman Hakkında ( 35 Değerlendirme)
Merhaba, ben Uzman Psikolog Şebnem AKI KARAOĞLU. Bilişsel Davranışçı Terapi, Şema Terapi, İmge Terapi, Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi, Cinsel Terapi, Aile ve Çift Terapisi uygulamaktayım. Bipolar Bozukluk, Borderline Kişilik Bozukluğu, Çocuk ve Ergen Danışmanlığı, Yas Psikolojisi, OKB, Anksiyete, Bağımlılık, Depresyon, Panik Atak, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Boşanma, Öfke Kontrolü, Yeme Bozuklukları, Sosyal Medya Bağımlılığı, Uyum Bozuklukları, Özgül Fobiler, Kariyer Danışmanlığı, Kişilerarası İletişim Becerileri, İHD ve LGBT alanlarında çalışmaktayım. CharacteriX Kişilik Envanteri uygulayıcısı ve danışmanıyım. MOXO Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite bozukluğu uygulayıcısıyım.
psikolog seç
119 TL
30 Dakika
psikolog seç
139 TL
30 Dakika
Psikolog Duygu Ç. Çadırcıoğlu
Çevrimiçi
Duygu Ç. Çadırcıoğlu
psikolog seç
99 TL
30 Dakika
psikolog seç
99 TL
30 Dakika
Uzman Hakkında
Lisansımı Ankara Üniversitesi Psikoloji bölümünde, yüksek lisansımı Ege Üniversitesi Bağımlılık Danışmanlığı programında yaptım. Hollanda Radboud Üniversitesi’nde değişim öğrencisi olarak bulundum. Ankara, Radboud ve Tilburg Üniversitelerinde stajlar yaptım. Çeşitli devlet kurumlarında psikolog olarak çalıştım. Görüşmelerimde Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT) ilkelerini temel alırken, diğer terapi yaklaşımlarının uygulamalarından da yararlanmaktayım. Kaygı, Depresyon, Uyum Bozukluğu, İlişki ve Aile Sorunları, Özgül Fobiler, Özgüven, Özsaygı, Bağımlılık ve Kişilik Bozuklukları alanlarında çalışmaktayım.
psikolog seç
99 TL
30 Dakika
psikolog seç
99 TL
30 Dakika
Psikolog Ramazan Kaygusuz
Çevrimiçi
Ramazan Kaygusuz ( 18 Değerlendirme)
psikolog seç
89 TL
30 Dakika
psikolog seç
89 TL
30 Dakika
Uzman Hakkında ( 18 Değerlendirme)
Merhaba, ben Ramazan Kaygusuz. Hacettepe Üniversitesi psikoloji bölümünden mezunum. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi rehberlik ve psikolojik danışmanlık anabilim dalında yüksek lisans eğitimime devam etmekteyim. Eğitim sürecimde uluslararası değişim programlarına katıldım ve farklı ülkelerde alanımla ilgili eğitimler alma fırsatı yakaladım. Lisans mezuniyetimle birlikte çeşitli psikolojik danışmanlık merkezlerinde stajlarımı tamamladım, ve bu merkezlerde psikolog olarak çalıştım. Bilişsel Davranışçı Terapi, Şema Terapi ve Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi yöntemlerinden yararlanarak bireysel ve çift danışmanlığı vermekteyim. Depresyon, kaygı problemleri, OKB (obsesif kompulsif bozukluk), panik atak, borderline (sınırda kişilik bozukluğu), özgüven problemleri, öfke kontrolü, stres yönetimi, ilişki problemleri, kişilerarası iletişim becerieri, kariyer danışmanlığı alanlarında danışmanlık vermekteyim. Terapide sıklıkla kullanılan yetişkin kişilik ve duygudurum testlerini uygulamaktayım.
psikolog seç
89 TL
30 Dakika
psikolog seç
89 TL
30 Dakika
Psikolog Yasemin Altındağ
Çevrimiçi
Yasemin Altındağ ( 38 Değerlendirme)
psikolog seç
69 TL
30 Dakika
psikolog seç
89 TL
30 Dakika
Uzman Hakkında ( 38 Değerlendirme)
Merhaba, ben Yasemin Altındağ. İstanbul Ticaret Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun oldum. Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi, Bireysel Danışmanlık, Panik Atak, Anksiyete Bozukluğu , Depresyon, Aile ve Çift Terapisi, İlişki Problemleri, Ebeveyn Danışmanlığı, Stresle Başa Çıkma, Zaman Yönetimi, Yeme Bozukluğu alanlarında danışanlarımla çalışmaktayım. Objektif ve Projektif Testler uygulayıcısıyım. Aynı zamanda MOXO uygulayıcısı, Oyun ve Masal Terapistiyim.
psikolog seç
69 TL
30 Dakika
psikolog seç
89 TL
30 Dakika
Psikolog Beyaz Mete
Çevrimiçi
Beyaz Mete ( 1 Değerlendirme)
psikolog seç
89 TL
30 Dakika
psikolog seç
109 TL
30 Dakika
Uzman Hakkında ( 1 Değerlendirme)
Merhabalar, ben Psk. Beyaz METE. Ege Üniversitesi Psikoloji Bölümü mezunuyum. Lisansımı tamamladıktan sonra Çekya'da bir yıllık gönüllü olarak çalışmamı tamamlayıp İstanbul'da çalışmaya başladım. BDT ve EMDR eğitimlerimle danışanlar almaktayım. Madde Bağımlılığı, Şiddet, İstismar, Ölüm ve Yas, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Panik Bozukluk, Depresyon, Yaygın Anksiyete Bozukluğu, Ergenlik Problemleri, Ebeveyn Danışmanlığı alanlarında profesyonel danışmanlık hizmeti vermekteyim.
psikolog seç
89 TL
30 Dakika
psikolog seç
109 TL
30 Dakika
Psikolog Ezgi Kökkülünk
Çevrimiçi
Ezgi Kökkülünk ( 24 Değerlendirme)
psikolog seç
79 TL
30 Dakika
psikolog seç
99 TL
30 Dakika
Uzman Hakkında ( 24 Değerlendirme)
Merhaba ben Ezgi Kökkülünk. Psikoloji lisans eğitimimi Işık Üniversitesi'nde tamamladım. Üsküdar Üniversitesi'nde Klinik Psikoloji alanında yüksek lisans eğitimimi onur derecesi ile tamamlayarak uzmanlığımı aldım. Depresyon, Anksiyete, İlişki Problemleri, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Çocuklarda Alt Islatma, Yeme Bozuklukları, Uyum Sorunları, Bilişsel Davranışçı Terapi, Aile Danışmanlığı, Evlilik ve Çift Terapisi, Cinsel Terapi, Çocuklarla Görüşme Teknikleri, Davranış-Sorun Çözüm Teknikleri, Çocuk Projektif Test Eğitimi, Yetişkin Test Eğitimleri, MMPI ve Şema Terapi alanlarında profesyonel danışmanlık hizmeti vermekteyim.
psikolog seç
79 TL
30 Dakika
psikolog seç
99 TL
30 Dakika
psikologofisi
Online Terapi
Nasıl Çalışır?
Sadece bir dakikada terapiye başlayın.
1
Psikolog Seçin
Terapi almak istediğiniz psikoloğu seçin ve ücretsiz olarak hesabınızı açın.
2
Ödemenizi gerçekleştirin.
256 Bit SSL ile korunan güvenli sayfamızda kredi kartı ya da banka kartınızla ödemenizi yapın
3
İster akıllı telefonunuzdan ister bilgisayarınızdan bağlanın!
Bir dakika içinde seçtiğiniz uzmanla görüntülü ya da sesli olarak online terapiye başlayın. İster akıllı telefonunuzdan ister bilgisayarınızdan.
psikologofisi
Neden Psikolog Ofisi

Psikologofisi.com, Türkiye’nin ilk ve en büyük online terapi platformu olmasıyla dijital çağda terapi hizmetine yeni bir soluk getirmiştir. Uzman kadrosu ve yetkin ekibiyle hep daha fazlasını hedeflemektedir. Danışanların bir sayı değil, bağımsız bir birey olarak kuruma artı değer kattığının farkındalığıyla yürüttüğümüz bu platformda, yüzünü güldürdüğümüz, hayatına iyi yönde dokunduğumuz her danışanımızın mutluluğunu yaşıyoruz. Aldığımız geri dönüşler sayesinde, gittikçe güçlenen inancımız ve motivasyonumuzla, danışanlarımız ve ekibimizle birlikte büyüyoruz. Dijital çağa ayak uydurarak ve çağın getirdiği yenilikleri de yolumuza katarak bizimle yürüyen ailemizi genişletmekten çok mutlu oluyoruz. İnandığımız değerler doğrultusunda online terapi gibi bu hassas konuda titizlikle çalışıyor, bilgileri ve verileri koruyoruz. Psikologlarımızın görüşmelere özel bir mekânda girmesini sağlıyor ve teknik sorunların oluşmaması adına her türlü önlemi alıyoruz. Covid-19 sürecinde özellikle değer kazanan online terapinin teknik, güvenlik ve profesyonel süreçlerini sürekli kontrol ederek kendimizi sürekli olarak yeniliyoruz. Danışanlarımıza ise sadece psikolog seçip özel bir alanda görüşmek kalıyor.

Unutmayın, yalnız değilsiniz. Psikolog Ofisi sizinle!

psikologofisi
Sıkça Sorulan Sorular
Kullanıcılarımızın en sık sorduğu soruları aşağıda listeledik. Eğer sorunuzun cevabını bulamazsanız buraya tıklayarak canlı desteğe bağlanabilirsiniz.
Psikologofisi.com Online Terapi Nedir?
Psikologofisi.com Psikologlarla danışanları buluşturan bir online danışmanlık platformudur. Platform üzerinden online psikologlara hemen ulaşabilir ve birkaç dakika içerisinde görüşmeye başlayabilirsiniz.
Psikologofisi.com üzerinde hangi yollarla online terapi alabilirim?
Psikologofisi.com üzerinde yazılı, sesli ve görüntülü olarak destek alabilirsiniz.
Psikologofisi.com Online terapi benim için uygun mu?
Evet, Kriz durumları dışında geleneksel terapide işlenen bir çok konu online terapi yardımıyla da çözülebilmektedir.
Online terapi kimler için uygun değildir?
Online terapi şizofreni gibi ağır psikiyatrik bozuklukların atak dönemlerinde, disosiyatif bozukluklar, intihar düşüncesi olanlar ve 18 yaşın altındaki bireyler için uygun bir yöntem değildir.
Ödemelerimi kredi kartıyla yapabilir miyim?
Evet, seans ödemelerinizi kredi kartlarınızla gerçekleştirebilirsiniz.
Online terapiyi kullanmaya nasıl başlayabilirim?
Psikologofisi.com adresinden üyeliğinizi gerçekleştirdikten sonra uzmanımızı seçip 1 dakikadan kısa bir süre içerisinde görüşmeye başlayabilirsiniz.
Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine