İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Online Terapiye Başlamanız için 5 Neden

Her insan zaman zaman psikolojik desteğe ihtiyaç duyar.
 
Ciddi bir olay olmadığı sürece genel olarak herkesin hayatı bir şekilde yolunda gider. Bazen tadımızı kaçıracak şeyler illa ki olur, istemediğimiz durumlarla yüzyüze gelebiliriz. Fakat insan her şeye alışır; yaşanan tatsızlıklar, karşılaşılan problemler elbet bir şekilde unutulur ve her şey yoluna girer. İnsan, hayatına kaldığı yerden devam etmede gerçek anlamda ustadır.
 
Fakat bazı zamanlarda hayatımızdaki olaylardan ötürü o kadar bunalır ve stres altına gireriz ki deneyimli bir psikologla yapacağımız kısa bir görüşme bile bize ilaç gibi gelebilir. Hatta online terapi ile tanıştıysanız tek bir tuşla terapiste bağlanıp istediğiniz zaman bile içinizi dökebilirsiniz.
 
Uzman bir terapistle yapacağınız sohbetlerde dilediğiniz gibi içinizi dökebilirsiniz ve daha mutlu, huzurlu, verimli bir hayata sahip olmak için ihtiyacınız olan strateji ve adımları öğrenerek uygulamaya başlayabilirsiniz.
Tarih : 13.09.2016
Yazar :

Psikolog

Artun Ergül

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Bir dakikada
psikoloğa bağlanın