İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Öz güven testini psikologlarla ücretsiz yap

Öz güven testini alanında uzman psikologlar eşliğinde ücretsiz olarak yapın. Öz güveninizi test edin ve psikolog ofisi uzmanlarıyla görüşün.

Nedir Bu Özgüven Testi?

Özgüven Testi, bireyin kendisine karşı duyduğu güveni ölçmek ve bu alandaki eksikliği tespit etmek için geliştirilmiş bir testtir.

Özgüven Testi ile Kendinize Olan Güveninizi Test Edin

Özgüven, hiç şüphesiz, hayatımızı doğrudan etkileyen etmenlerden bir tanesidir. Yaptığımız her işe, aldığımız her karara ve adım atacağımız her ana etki eder. Dolayısıyla özgüven eksikliği yaşayan bireyler, bu eksikliği hayatın her anında hisseder. Eğer özgüveninizden şüphe ediyor ve bu konuda eksiklik yaşadığınızı hissediyorsanız, özgüven ölçme testi ile aklınızdaki soru işaretlerinden kurtulabilir, hayatın sizin için çok daha net bir çizgide akmasını sağlayabilirsiniz.

Psikolog Ofisi’nin Özgüven Testi ile En Doğru Sonuçlara Erişin

Sahip olduğu deneyimli ve uzman kadrosuyla Psikolog Ofisi, bütün psikolojik destek süreçlerinde, aklınızdaki soru işaretlerini gidermek ve size tam teşekküllü destek sağlamak için yanınızdadır. Özgüven eksikliği hayatınızı ciddi manada olumsuz etkilese de, tutarlı ve doğru sonuçlara erişebileceğiniz Psikolog Ofisi’nin Özgüven Testi ile bu sıkıntınızı hemen tespit edebilir, akabinde sorunu çözmek için gerekli adımları atmaya başlayabilirsiniz. Doğru teşhis ve beraberinde gelecek doğru tedavi planlaması için, öncelikle ilk adımı atmanız şarttır. Tedaviye giden süreçte ilk adımı atmak için, hemen bizimle iletişime geçin.

Öz güven Testi
Nasıl Çalışır?
Sadece bir dakikada online yoga eğitimine başlayın!
1
Giriş yapın ya da hesap açın
Sisteme giriş yaptıktan sonra veya ücretsiz hesap oluşturduktan sonra testinize başlayabilirsiniz.
2
Teste başlayın
Uzman eşliğinde ister sesli, ister görüntülü olarak teste başlamak üzere kısa bir süre içinde asistanımız sizinle iletişime geçecektir.
sss-icon
Sıkça Sorulan Sorular
Kullanıcılarımızın en sık sorduğu soruları aşağıda listeledik. Eğer sorunuzun cevabını bulamazsanız buraya tıklayarak canlı desteğe bağlanabilirsiniz.
Psikolojik test nedir? ne işe yarar?
Psikolojik testler size yardımcı olabilmek için tasarlanan bilimsel ölçeklerdir. Psikologlar, danışanın durumunu belirlemek ve terapiye başlamak için gözlem yapmalarına yardımcı olmak amacıyla bu testleri kullanırlar.
Psikolojik testleri nasıl kullanabilirim?
Sizin için uygun olan testi seçtikten sonra teste başla butonuna tıklayın. Ardından asistanımız kısa bir süre içinde sizi uygun bir psikoloğa bağlayacaktır.
Kaç defa psikolojik teste girebilirim?
Olabildiğince çok sayıda kişiye ücretsiz destek verebilmemiz için giriş yapan her kullanıcı en fazla 2 farklı teste girebilir.
Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine