Öfke kontrolü testini ücretsiz yap

Ücretsiz ve online

Öfke kontrolü testini alanında uzman psikologlar eşliğinde ücretsiz olarak yapın. Depresyon durumunuzu öğrenin ve Psikologofisi uzmanlarıyla görüşün.

Beck anksiyete testi

Nedir bu öfke kontrolü testi?

Sürekli Öfke ve Öfke İfade Tarzı Ölçeği (The State Trait Anger Scale) olarak da bilinen Öfke Kontrolü Testi, öfke duygusunun hissedilmesi, kontrol altına alınması ve ifade edilmesini ölçmek için geliştirilmiş bir testtir.

Öfke kontrolü testi ile öfke seviyenizin bilincinde olun

Öfke, son derece yoğun bir duygudur. Bu duygu, çoğu zaman şiddete giden yolun temelinde yatar. Dolayısıyla kontrol edilemeyen öfke, başta sosyal ilişkiler olmak üzere, hayatın neredeyse her alanında karşımıza bir problem olarak çıkar. Öfke Kontrolü Testi, öfke kontrol becerileri, öfke seviyesi ve öfkenin ifade ediliş şekline dair tutarlı tespitler elde etmek için birebirdir. Şayet öfke problemi yaşadığınızı düşünüyorsanız, uzman bir psikolog kontrolünde güvenilir bir test yaptırmanız sizin için son derece faydalı olacaktır. Bu test sayesinde öfke seviyenizin bilincinde olabilir, bu duruma dair önlemlerinizi erkenden alabilirsiniz.

Psikologofisi’nin öfke kontrolü testi ile en doğru sonuçlar

Kaliteli, deneyimli ve uzman kadrosuyla Psikologofisi, desteğe ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızdadır. Psikologofisi’nin uzman psikologları ile yapacağınız Öfke Kontrolü Testi, öfke seviyenize dair en doğru ve tutarlı bilgiyi verir. Artık tutarsız ve belirsiz sonuçlar veren diğer testlerle vedalaşabilir, alanında deneyimli uzmanların kontrolünde en sağlıklı bilgiye kavuşabilirsiniz.

  • Beraber çalışacağınız terapistin çalıştığı alanları öz geçmişini kolayca görebileceğiniz için kendi kriterlerinize göre tercih seçeneği
  • İstediğiniz yerden bağlantı avantajı
  • Yüz yüze terapiye oranla daha hesaplı olması
  • Terapiye karşı ön yargısı olan kişiler için ulaşılabilirliği
  • Pandemi gibi hastalık durumları için ideal olması
  • Sosyal kaygı-sosyal fobi-anksiyete gibi psikolojik problemleri olan danışanlar için konfor alanını terk etmeden terapi hizmeti alabilmesi

Önemli bilgilendirme

Bu sitedeki psikolojik testler halkın farkındalığını artırmak adına ücretsiz olarak sunulur ve kesinlikle teşhis/tedavi niteliği taşımaz. Eğer mental bir hastalığınızın olduğunu düşünüyorsanız öncelikle mutlaka bir Psikyatrist hekime danışmalısınız.

Hekimlerden başka kimsenin hastalıklarla ilgili teşhis koyamayacağını unutmayın. Eğer sürekli görüştüğünüz bir Psikiyatristiniz yoksa aile hekiminizden sizi yönlendirmesini isteyebilirsiniz.

Aşağıda acil durumlarda ulaşabileceğiniz numaraları ve kurumların web sitelerini sıraladık. Lütfen gözden geçirin.