Öz güven testini ücretsiz yap

Ücretsiz ve online

Öz güven testini alanında uzman psikologlar eşliğinde ücretsiz olarak yapın. Depresyon durumunuzu öğrenin ve Psikologofisi uzmanlarıyla görüşün.

Beck anksiyete testi

Nedir bu öz güven testi?

Öz güven Testi, bireyin kendisine karşı duyduğu güveni ölçmek ve bu alandaki eksikliği tespit etmek için geliştirilmiş bir testtir.

Öz güven testi ile kendinize olan güveninizi test edin

Öz güven, hiç şüphesiz, hayatımızı doğrudan etkileyen etmenlerden bir tanesidir. Yaptığımız her işe, aldığımız her karara ve adım atacağımız her ana etki eder. Dolayısıyla öz güven eksikliği yaşayan bireyler, bu eksikliği hayatın her anında hisseder. Eğer öz güveninizden şüphe ediyor ve bu konuda eksiklik yaşadığınızı hissediyorsanız, öz güven ölçme testi ile aklınızdaki soru işaretlerinden kurtulabilir, hayatın sizin için çok daha net bir çizgide akmasını sağlayabilirsiniz.

Psikologofisi’nin öz güven testi ile en doğru sonuçlara erişin

Sahip olduğu deneyimli ve uzman kadrosuyla Psikologofisi, bütün psikolojik destek süreçlerinde, aklınızdaki soru işaretlerini gidermek ve size tam teşekküllü destek sağlamak için yanınızdadır. Öz güven eksikliği hayatınızı ciddi manada olumsuz etkilese de, tutarlı ve doğru sonuçlara erişebileceğiniz Psikologofisi’nin Öz güven Testi ile bu sıkıntınızı hemen tespit edebilir, akabinde sorunu çözmek için gerekli adımları atmaya başlayabilirsiniz. Doğru teşhis ve beraberinde gelecek doğru tedavi planlaması için, öncelikle ilk adımı atmanız şarttır. Tedaviye giden süreçte ilk adımı atmak için, hemen bizimle iletişime geçin.

Önemli bilgilendirme

Bu sitedeki psikolojik testler halkın farkındalığını artırmak adına ücretsiz olarak sunulur ve kesinlikle teşhis/tedavi niteliği taşımaz. Eğer mental bir hastalığınızın olduğunu düşünüyorsanız öncelikle mutlaka bir Psikyatrist hekime danışmalısınız.

Hekimlerden başka kimsenin hastalıklarla ilgili teşhis koyamayacağını unutmayın. Eğer sürekli görüştüğünüz bir Psikiyatristiniz yoksa aile hekiminizden sizi yönlendirmesini isteyebilirsiniz.

Aşağıda acil durumlarda ulaşabileceğiniz numaraları ve kurumların web sitelerini sıraladık. Lütfen gözden geçirin.