İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

15 yaşındayım, psikolojik sorunlarıma yardımcı olmanızı istiyorum

5 yıldır tip 1 diyabetliyim. Uzun süredir kaygı bozukluklarım ve kontrol edemediğim sinir krizlerim var. sinir krizlerimi son zamanlara kadar saklayıp kendi içimde yaşamaya çalışıyordum ve kendime çokça zarar veriyordum. son zamanlarda bu durumu, ailem de fark etti, hem ben hem de ailem bu durumdan çok zarar görüyoruz. Çok basit şeyler bile sinir krizine sokabiliyor ve kendime zarar veriyorum, kaygı bozukluklarım ise bir anda oluşup çok kötü duygular hissettiriyor. Sinirden nefes alamadığım, ellerimin titrediği, kimseyi duyamayıp ağlama krizlerine girdiğim oluyor. Kaygı bozukluğum ise içimde büyük bir ağırlık oluşturuyor, çarpıntı, titreme, nefes almada zorluğa vb. neden oluyor. Bu konuda yardımcı olmanızı istiyorum.
Tarih : 31.05.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, yaşadığınız bu durum genel olarak ne zamanları daha çok artıyor, kaygı bozukluğunu ne zamanlar daha çok yaşıyorsunuz öncelikli olarak bunu tespit etmemiz gerekir. Dilerseniz konuyla alakalı alanında uzman psikologlarımızdan yardım alabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi