İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Ailem biraz kati

Erkek arkadaşım var ve olmasına izin bile vermiyorlar. Geçen hafta bir gün dışarı çıktıysam bir sonraki hafta çıkmama bile laf ediyorlar, çok az dışarı çıkmama izin veriyorlar. Erkek arkadaşıma karışıyorlar 16 yaşındayım çevremdeki herkes dışarda gezerken ben çok çıkamıyorum erkek arkadaşlarını annelerine anlatırken ben anlatamıyorum ve bununla nasıl başa çıkacağımı bilmiyorum, sürekli ağlıyorum.
Tarih : 29.04.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, ailemiz bizleri bazı durumlardan korumak için, bu davranışları gösterebilirler fakat bunun aşırı olmaması önemlidir. Onlarla bu konuyu konuşabilir ve senin de bir birey olduğunu ve kendinle ilgili bazı kararları onların da izniyle yapmak istediğinden bahsedebilirsin. Böyle durumları konuşmak, onlara da farkındalık kazandırabilir.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi