İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Ailemden şiddet görüyorum

Ailem dediğim kişiler cidden hiç bir suçum olmasa da bana bağırıyor , vuruyor , duvara vuruyor ve her zaman öfke saçıyor. Günlük hayatta ilişkilerde ve okulda başarılı bir insanımdır ama onları anlamıyorum. Ben küçükken de böylelerdi tabletimi kırar mutlu olmamı engellerdi. Hatta bir gün nedensiz yere cam şişeyle vurup, sol kolumu 5 hafta alçıda kalmasına sebebiyet verdi. Ben artık anlam çıkaramıyorum. Bu şartlar altında her gün bana bağırılıp küfredilmesinden bıktım. Böyle devam edecek olursa, hep aklımda olan bir şeyi yapacağım çünkü canıma tak etti. Her gün ağlamaktan sinirden moral bozukluğundan bir köşeye çekilip içime kapanmaktan sıkıldım. Bunları yazarken bile ağlıyorum. Umarım detaylı olmuştur.
Tarih : 24.04.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, yaşadığın durum için öncelikle çok üzgün olduğumu belirtmek isterim. Şiddetin her türlüsü suçtur ve sana bunu her kim yapıyorsa doğrudan savcılığa ya da çocuk mahkemesine şikayet edebilirsin. Acil durumlarda savcılık kararıyla derhal koruma altına alınırsın. Her kim olursa olsun seni bu şekilde etkilemesine ve üzmemesine izin vermemelisin. Hayatta hedeflerinle birlikte ilerlemeni ve kendine bu süre zarfında iyi bakmanı dilerim.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi