İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Ailemden uzak kalmak istiyorum kimseyle anlaşamıyorum

Üç yıldır psikiyatrik tedavi görüyordum. Anksiyete bozukluğu ve panik atak. Üç dört ay oldu bitirdiler tedaviyi. Bu üç yıl içinde ailemle çok sorun yaşadım ve yaşamaya devam ediyorum. Daha 20 yaşındayım. Anlaşamıyoruz bir türlü ben kendimi ne kadar anlatmak istesem de anlamayıp ön yargıyla yaklaşıyorlar. Düşmanlarıymışım gibi davranıyorlar bana. Defalarca uzak kalmak için evden ayrıldım akrabalarda kaldım uzun süre ama dönüp dolaşıp yine bu eve geliyorum ve ne yazık ki yine beter durumda oluyoruz. Ben artık yaşamak istemiyorum anlaşılmadığım bir yerde. Kendimi odama kapatıp sürekli depresif halde olmaktan yoruldum daha 20 yaşındayım artık hayatın güzel yanlarını görmek istiyorum. Ailemle kaldığım sürede hem onlar zarar görüyor hem ben zarar görüyorum. Artık bu duruma son vermek istiyorum ne yapmam gerektiğini bilmiyorum yalvarırım yardımcı olur musunuz😔
Tarih : 03.11.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Aile terapisi yapmak ister misiniz? Hepinizin düşüncesini öğrenip, beraber daha sağlıklı bir iletişim kurmak için bir fırsat olabilir. Bu size çok mümkün gibi gelmesede bireysel olarak bu süreçte mutlaka yardım almaktan çekinmeyin istediğiniz zaman başvurabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi