İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Ailemin beraber olduğunu görmek

Bunu yazmaktan bile çok utanıyorum ama sağlığım gerçekten gidiyor hissedebiliyorum bunu öncelikle merhabalar ben 23 yaşındayım ve nasıl bu hale geldiğimi tam olarak bilmiyorum ama kendimi kaybetmekten çok korkuyorum ben ailemi lise zamanında birlikte olurken gördüm ve ondan sonra hep denk gelmeye başladım ve uyurken bile hep ses duyuyormuşum gibi defalarca uyanmaya başladım son iki senedir kulaklıkla uyumaya çalışıyordum veya onları da odalarına geçmemesi için sürekli midem bulanıyor vs gibi kendimi rahatsızlandırıyordum kendimi kusturup hastaneye götürtüyordum artık evde kalamamaya başladım ve elimden geldiğince arkadaşlarımda kalıyorum ve artık gerçekten rahatsızlanıyorum gerçekten sürekli midem bulanıyor ve kusuyorum kendimi hasta gibi hissediyorum ve psikolojik olarak mı bilmiyorum ama evdeyken hiçbir şey yapamıyorum hep aileme saldırıyorum anlaşamıyorum ve mutlu değilim çok huzursuz hissediyorum evdeyken ve hep dışarıya atıyorum kendimi, bunun için ne yapmam gerekiyor gerçekten sağlığımı kaybetmekten kendimi kaybetmekten çok korkuyorum ve gittikçe daha kötüleştiğimi hissediyorum
Tarih : 22.06.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, bu durumu aslında iki kişinin birbirini sevmesi ve sevgisini bu şekilde ve bunun yatak odasında yapılan anne ve babaya özel bir davranış olduğunu düşünebilirsiniz. Bunu aslında, sadece sizin anne ve babanız değil, bütün birbirini seven ve evlenen çiftlerin yaşadığını düşünebilirsiniz. Bu durumu ailenizle paylaşabilirsiniz ve aynı zamanda bir uzmandan da destek alabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi