İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Aklımda sadece ölmek var

Kendimi nefessiz hissediyorum, sanki yaptığım şeyler tamamen bir boşluğa gidiyor. Yaşamak beni uzay boşluğunda hissettiriyor. Anlamsız geliyor. Artık insanların sesleri bana sadece gürültü gibi geliyor. Mutlu olamıyorum, kendimi hiçbir yere ait hissedemiyorum. Ailem benim için bir anlam ifade etmemeye başladı uzun zamandır, arkadaşlık ilişkilerim çok zayıf. Aklımda sadece ölmeli miyim düşüncesi var. Peki ben ne yapmalıyım?
Tarih : 10.04.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba öncelikle, hayatının önemli olduğunu kendine her zaman hatırlatmalısınız ve bunun için de ilk önce gerçekçi hedefler koymayı deneyebilirsiniz. Yapmaktan en çok keyif aldığınız aktiviteleri yapmak için kendiniz motive edebilirsiniz veya daha çok arkadaşlarınıza vakit geçirecek aktiviteler bulabilirsiniz. Bunları yapmakta güçlük çekiyorsanız ve kendinize zarar verme gibi düşünceleriniz devam ediyorsa psikolojik destek almanızı dilerim.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi