İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Anneliğime saygı yok

Ben 34 yaşında bir asker eşiyim.4 yıllık evliyim. 2 yaşında çocuğum var.1 yıl öncesinde eşim gitti Suriye ye gelmedi. Aynı zamanda öğretmenim. Çocuğuma bakmak için ara verdim 2 yıldır çalışmıyorum. Kendi annem babanla kalıyorum. Çocuğum adına karar veremiyorum. Ailem çocuğu sahiplenmiş gibi. Kayınvalidene gidiyorum sürekli laf sokma hali. Evim yaşadığım şehirde değil, eşim yanımda değil. Anneliğime saygı yok. Yaşamak istemiyorum artık
Tarih : 18.05.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, siz mesleğinizi bırakarak aslında büyük fedakarlıklar yapmışsınız ve anlıyorum ki çocuğunuz için tavizler vermişsiniz, eşiniz dönüş için belli bir süresi var mı? Sizin için hangi alternatiflerin daha iyi olacağına karar vermek için psikologlarımızdan yardım alabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi