İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Arkadaşımın sırlarını başkalarıyla paylaştım

İçimde hep bir huzursuzluk var arkadaşımla kavga ettim ve onun sırlarını komşularıyla paylaştım şimdi de hep bir huzursuz hissediyorum. Haklıyken haksız duruma düşmekten korkuyorum mahalleye rezil olmaktan çok korkuyorum.
Tarih : 01.04.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhabalar. Sanki arkadaşınızla ettiğiniz kavga sonucu onun sırlarını üçüncü şahıslarla paylaşarak ondan bir nevi intikam almak istemiş gibisiniz ancak bunun sonucunda da derin bir pişmanlık ve korku yaşıyorsunuz. Öncelikle bu derin pişmanlık ve korku yaşamanıza neden olan davranışınızdan ibaret olmadığınızı ve arkadaşınızla güzel anılar biriktirdiğinizi düşünerek kendinizi hırpalamaktan vazgeçmeli ve arkadaşınız bu durumu başkalarından duymadan siz ona bunu söylemeye hazır hissetmelisiniz. Eğer kendinizi hırpalamaktan vazgeçiş ve arkadaşınız bu durumu başkalarından duymadan sizin ona bunu söylemeye hazırlanma sürecinizde benim size eşlik etmemi isterseniz sistem üzerinden çevrimiçi olan saatlerime bakıp size uygun bir gün ve saate randevu alabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi